Gdzie dostanę pilną pożyczkę dla zadłużonych?

Gdzie dostanę pilną pożyczkę dla zadłużonych

Pilna pożyczka dla zadłużonychczęsto pozwala nam wyjść z ciężkiej sytuacji życiowej, zwłaszcza jeśli nagłe wydarzenia wymagają od nas posiadania dodatkowej gotówki. Dzięki takiemu zobowiązaniu, możemy niemalże ekspresowo pokryć ważne wydatki, bez konieczności odkładania pieniędzy i spełniania restrykcyjnych wymogów w banku. Na czym polega taka opcja i gdzie dostaniemy pilną pożyczkę dla zadłużonych?

Szybka pożyczka dla zadłużonych. Jak to możliwe?

Starając się o pożyczkę w banku, doskonale zdajemy sobie sprawę, że niezbędne jest spełnienie stosunkowo surowych warunków. Jednym z istotnych elementów, na które instytucje bankowe zwracają uwagę, jest dobra historia kredytowa w BIK. Nie bez znaczenia pozostają także związane z nią zadłużenia, w przypadku których nie mamy najmniejszych szans na otrzymanie pomocy finansowej w banku. Wówczas alternatywą okazuje się szybka pożyczka dla zadłużonych, oferowana przez firmy pozabankowe.

Pilna pożyczka dla zadłużonych, jak sama nazwa wskazuje, jest udzielana nawet osobom posiadającym niespłacone długi, wobec których toczy się postępowanie komornicze. W takich sytuacjach nie tylko możemy spodziewać się negatywnego scoringu w BIK, ale także wpisów do rejestrów osób zadłużonych, które uniemożliwiają nam wzięcie kredytu. Z kolei pożyczka dla zadłużonych w tzw. parabanku jest dostępna na wyciągnięcie ręki bez zbędnych formalności.

Pożyczka dla zadłużonych. Warunki

Aby pilna pożyczka dla zadłużonych stała się realnym celem do zrealizowania, nie musimy spełniać tak restrykcyjnych wymogów jak w przypadku starania się o kredyt w banku. Firmy pożyczkowe nie wymagają od konsumentów wysokiej zdolności kredytowej, stałego zatrudnienia, wysokich dochodów, a nawet dobrej historii w BIK. Takie zobowiązanie jest dostępne więc również dla osób bezrobotnych na zasiłku, pobierających świadczenia, pracujących dorywczo, emerytów i rencistów, czy też dla klientów pobierających niezbyt wysokie zarobki.

Podstawowe warunki, jakie musimy spełnić, aby pożyczka dla zadłużonych została nam przyznana to:

—Pełnoletność — w zależności od firmy pozabankowej, akceptowane są wnioski od 18 roku życia lub wymagany jest minimalny wiek na poziomie 21 lat.

— Polskie obywatelstwo i stały adres zamieszkania;

— Ważny dokument tożsamości — najlepiej, aby był to dowód osobisty. Niektóre firmy pożyczkowe przyjmują również wnioski z paszportem czy prawo jazdy. Najczęściej jednak jest to akceptowane w przypadku korzystania już z oferty danej instytucji.

— Stały dochód — Firmy pozabankowe nie mają wysokich wymogów co do zarobków osiąganych przez konsumentów. Niezbędne jest jednak pobieranie stałego dochodu, który umożliwi nam spłatę zobowiązania w terminie. Akceptowane są różne formy, np. zasiłki, świadczenia, umowy cywilnoprawne, emerytura itp.

Jak wziąć pożyczkę dla zadłużonych?

Pilna pożyczka dla zadłużonych jest dostępna w niemalże każdej firmie pozabankowej. Możemy wnioskować o nią zarówno w placówce stacjonarnej, jak również przez internet, składając elektroniczny formularz na stronie www. W przypadku wyboru drugiej opcji, zazwyczaj przyspieszamy cały proces, otrzymując tym samym ekspresową decyzję kredytową i szybką wypłatę środków. Z tego też powodu, jeśli zależy nam na czasie, wniosek o pożyczkę warto składać online.

Na wypełnianiu formularza nie spędzamy wiele czasu, gdyż zazwyczaj wymagane są wyłącznie podstawowe informacje. Konieczne jest podanie danych osobowych, które na późniejszym etapie potwierdzimy przelewem weryfikacyjnym. We wniosku wpisujemy także szczegóły dotyczące wysokości i źródła dochodów, a także kwoty, jaką ponosimy na wydatki. Po akceptacji formularza przez firmę, należy przelać symboliczną złotówkę na podane konto, aby pożyczkodawca w bezpieczny sposób mógł porównać nasze dane. Następnie pozostaje nam czekać na wydanie decyzji pożyczkowej. Gdy będzie ona pozytywna,szybka pożyczka dla zadłużonych zostanie wypłacona ekspresowo.

Jakie dokumenty musimy dołączyć do wniosku?

Firmy, w których dostępna jest pilna pożyczka dla zadłużonych, najczęściej nie wymagają udostępniania dużej ilości dokumentacji. W przypadku wyższych kwot może zdarzyć się, że konieczne będzie dołączenie wyciągów z konta, zeznań podatkowych lub umowy z pracodawcą. Z kolei tzw. chwilówki zazwyczaj przyznawane są od ręki bez potwierdzania zarobków. Nie musimy również obawiać się konieczności skanowania dowodu osobistego.

Gdzie wziąć pilną pożyczkę dla zadłużonych?

Wiemy już, jakie kroki należy wykonać, aby pożyczka dla zadłużonych trafiła do naszych rąk. Jednak przed złożeniem wniosku warto porównać dostępne na rynku oferty, aby wybrać tę, która da nam najwięcej korzyści. Wówczas niezwykle przydatne okazują się rankingi szybkich pożyczek dla dłużników, w których znajdziemy zobowiązania z najlepszymi warunkami. Szybka pożyczka dla zadłużonych z rankingów przygotowanych przez specjalistów finansowych nie tylko będzie cechować się niższymi kosztami, ale także zapewni ekspresową wypłatę środków i sprawną weryfikację wniosków.

Gdzie dostanę pilną pożyczkę dla zadłużonych?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry